ПРО НАС

Комунальне некомерційне підприємство «Міський шкірно-венерологічний диспансер № 1» Харківської міської ради

Диспансер надає спеціалізовану медичну допомогу в лікуванні захворювань шкіри, нігтів, волосся, діагностиці та лікуванні новоутворень, косметологічні послуги. Також проводяться профілактичні огляди для видачі довідок в басейн, довідок для оформлення опіки, довідок для працевлаштування, оформлення документів для виїзду з країни та періодичні профілактичні огляди.

Дерматологія – область медицини, що вивчає функцію та структуру шкіри людини, а також питання лікування та профілактики шкірних захворювань. На людину постійно впливає зовнішня середа – це в першу чергу відображається на шкірному покриві. Причин може буди вдосталь: це віруси, хвороби внутрішніх органів, інфекції та інше. Серед самих розповсюджених уражень шкіри – псоріаз, атопічний дерматит, вітіліго, екзема, грибкові ураження, акне, розацеа, бородавки, кондиломи та папіломи, контагіозний молюск, різноманітні дефекти шкіри, сухість або надмірна жирність.

Яка би не була Ваша проблема, розібратися з нею допоможуть фахівці Комунального некомерційного підприємства «Міський шкірно-венерологічний диспансер № 1» Харківської міської ради.

Наш персонал – це висококваліфіковані лікарі з багатим досвідом, робота яких допоможе назавжди позбавитись багатьох проблем зі шкірою, поліпшити якість вашого життя. Пацієнти диспансеру проходять глибоке обстеження на сучасному обладнанні, що дозволяє правильно обрати метод лікування, виявивши причину захворювання шкіри та всього, що сприяє його розвитку. В кожному конкретному випадку буде знайдено максимально ефективне рішення.

КНП "Міський шкірно-венерологічний диспансер № 1" ХМР

dispancer.mshvd1@ukr.net